LatviesurussianEnglish

 
 

News

ES prasības metāla izstrādājumiem saskarei ar pārtiku

LATSERT piedāvā Baltijā unikālu pakalpojumu – kontaktam ar pārtiku paredzēto metāla trauku un izstrādājumu testēšanu atbilstoši  Eiropas Savienības normām šajā jomā.

Eiropas Padome 2013.gadā ir publicējusi rezolūciju (Council of Europe Resolution CM/Res(2013)9) un vadlīnijas (Metals and alloys used in food contact materials and articles. A practical guide for manufacturers and regulators), kas nosaka nekaitīguma radītājus kontaktam ar pārtiku paredzētiem izstrādājumiem no metāla un dažādiem sakausējumiem - 21 toksiska elementa migrācijas normas.

Izstrādājumiem no metāla ir noteiktas migrācijas normas sekojošiem elementiem: Ag, Al, Co, Cr, Cu, Fe, Mn, Mo, Ni, Sn, V, Zn, As, Ba, TI, Be, Cd, Hg, Pb, Sb.

Papildus testēšanai var saņemt apliecinājuma dokumentus par par testēto paraugu atbilstību - atzinumus, slēdzienus, kā arī veikt sertifikāciju.

Kontakti papildus informācijas saņemšanai vai pakalpojuma pieteikšanai: tālr. +371 67217837, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.