LatviesurussianEnglish

 
 
Print

Apmācība citās jomās

      Neatrodat Jūs interesējošo apmācības programmu mūsu piedāvāta  semināru sarakstā sadaļā  " Semināru tēmu katalogs" - uzrakstiet mums !

Mēs izvērtēsim Jūsu priekšlikumu un  ar Jums sazināsimies, lai sniegtu informāciju par iespējamo apmācības programmu. Pēc vienošanās par potenciālo  sadarbību  katru konkrēto apmācību programma tiks saskaņota ar Jums un izveidota atbilstoši Jūsu vēlmēm, nepieciešamībai un iespējām. LATSERT eksperti sagatavojot apmācību programmu, ņems vērā Jūsu uzņēmuma specifiku un darbības jomu, Jūsu vai Jūsu uzņēmuma darbinieka/ darbinieku zināšanas līmeni un laika limitu. Ir plašas iespējas piesaistīt kompetentus speciālistus gan teorētiskai, gan praktiskai apmācībai.

Lūdzu dodiet mums ziņu kādus seminārus Jūs vēlaties apmeklēt - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Šobrīd īpašs piedāvājums  uzņēmuma laboratorijas darbiniekiem:    praktiska apmācība testēšanas metožu apgūšanā LATSERT laboratorijā, pieredzējušu un augsti kvalificētu ķīmiķu vadībā

 Informācija un jautājumi: eksperte Natālija Žakaite, tālr.67217817 , e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.