LatviesurussianEnglish

 
 
Print

Preču brīvu tirdzniecību apliecinoši sertifikāti jeb FREE SALE sertifikātu tiek pieprasīti daudzās valstīs uz kurām Latvijas ražotāji eksportē savas preces. Tos parasti pieprasa attiecīgo valstu institūcijas vai sadarbības partneri.

FREE SALE sertifikāti pēc būtības apliecina, ka attiecīgie produkti ir atļauti brīvai tirdzniecībai Latvijā.

Sertifikāta saņemšanas nosacījums - produktiem ir jābūt ražotiem legāli  un jāatbilst visām prasībām, kas uz produktu ir attiecināmas Latvijā, tātad Eiropas Savienībā.

FREE SALE sertifikāts tiek izsniegts pamatojoties uz iesniegtās dokumentācijas izvērtēšanu, atsevišķos gadījumos papildus var būt nepieciešama produkcijas atsevišķu raksturlielumu testēšana un ražošanas uzņēmuma audits. Produkcijai, kurai jau ir izsniegts LATSERT Atbilstības sertifikāts, FREE SALE sertifikāta saņemšanai nav nepieciešamas papildus novērtēšanas darbības.

Lai saņemtu detalizētu informāciju par nosacījumiem FREE SALE sertifikāta saņemšanai Jūsu uzņēmuma produkcijai, lūdzu sazinieties ar mums pa tālr: +371 67217817, nosūtiet e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.