LatviesurussianEnglish

 
Drukāt

Dabīgā minerālūdens sertifikācija

Dabīgo minerālūdeni var piedāvāt tirgū, ja ir saņemta Pārtikas un veterinārā dienesta atļauja tā izplatīšanai.

Lai saņemtu šo dabīgā minerālūdens izplatīšanas atļauju, ir nepieciešams iesniegt akreditētās sertifikācijas institūcijas izsniegto atbilstības sertifikātu, kas apliecina, ka minerālūdens atbilst Ministru kabineta 2015.gada 15.decembra noteikumu Nr.736 „Noteikumi par dabīgo minerālūdeni un avota ūdeni”  un ar to saistīto normatīvo aktu prasībām.

LATSERT kā akreditētā institūcija veiksmīgi darbojas dabīgā minerālūdens sertificēšanā un testēšanā vairāk nekā 20 gadus. Mūsu kompetenci šajā jomā apstiprina arī tas, ka visi lielākie Latvijas dabīgā minerālūdens ražotāji ir mūsu klienti.

Drukāt

Dabīgā minerālūdens sertifikācijas procesa mērķis ir noteikt, vai ražotāja rīcībā ir MK noteikumos Nr.736 norādītā informācija un pierādījumi par tā ražotā dabīgā minerālūdens atbilstību un vai ražotāja uzņēmumā efektīvi darbojas procesi, kas nodrošina turpmāko minerālūdens atbilstību šo noteikumu un ar to saistīto normatīvo aktu prasībām.

Dabīgā minerālūdens sertifikācijas laikā tiek veikta:

  • dabīgā minerālūdens ražotāja iesniegtās informācijas un datu novērtēšana;
  • ūdens ieguves, apstrādes, pildīšanas, iekšējas kontroles un citu procesu, kā arī dokumentu pārbaude uzņēmumā;
  • ūdens ieguves vietā un pildītā minerālūdens atlasīto paraugu testēšana;
  • pārbaudēs un testēšanā iegūto rezultātu novērtēšana;
  • sertifikāta noformēšana dokumentācijas, produkta un procesu atbilstības gadījumā.

Lai saņemtu papildus informāciju vai pakalpojuma pieteikšanai, lūdzam sazināties ar mums pa tālr. +371 67217817 vai +371 29203180; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.