LatviesurussianEnglish

Drukāt

Kosmētikas notifikācija

Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (EK) Nr. 1223/2009   (2009.gada 30.novembris)  par kosmētikas līdzekļiem nosaka jauno kārtību, kādā ražotājs vai importētājs paziņo atbildīgajām institūcijām par kosmētikas līdzekļiem, kas tiek piedāvāti Eiropas Savienības (ES) tirgū.
 
Ar šis Regulas piemērošanas brīdi - 2013.gada 11.jūliju visiem ES tirgū esošiem kosmētikas līdzekļiem jābūt paziņotiem Eiropas Komisijai, kura šim vajadzībām izveidoja un uztur Kosmētikas līdzekļu elektroniskās paziņošanas portālu CPNP (Cosmetic Product Notification Portal). 
 
Paziņojumi par kosmētikas līdzekļiem jāiesniedz, neraugoties uz to, ka tie ir agrāk bijuši paziņoti kādai nacionālajai nozīmētai institūcijai.
 
Informācija CPNP jāievada saskaņā ar CPNP lietošanas pamācību - Cosmetic Product Notification Portal User Manual.
Drukāt

LATSERT, kas vairāk nekā 25 gadus darbojas ar kosmētikas līdzekļu kvalitāti un nekaitīgumu saistītajās jomās, piedāvā:
  • Kosmētikas līdzekļu notifikācijai paredzētās informācijas novērtēšanu uz tās atbilstību Regulas Nr. 1223/2009 un CPNP prasībām un šis informācijas un datu ievadīšanu portāla datu bāzē;
  • Atbildīgās personas pienākumu izpildi ar klientu saskaņotajā apjomā.

Lai saņemtu papildus informāciju, lūdzam sazināties ar mums pa tālr. +371 67217817 vai +371 29203180; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.