LatviesurussianEnglish

 
 

News

Jaunie semināri 2020.gadā.

Piedāvājam divus jaunus seminārus par jautājumiem, kas saistīti ar pārtikas produktu un rotaļlietu marķējumiem.
No 2020.gada 01.aprīļa tiks uzsākta piemērošana Regulai (ES) 2018/775 par noteikumiem pārtikas produktu galvenās sastāvdaļas izcelsmes valsts vai izcelsmes vietas norādīšanai. Regula ir pieņemta ar mērķi, lai izpildītu Regulas Nr.1169/2009 par pārtikas produktu informācijas sniegšanu patērētājiem 26.panta 3. punkta prasības.
Lai iepazītos ar Regulas 2018/775 prasībām,  piedāvājam apmeklēt semināru “Prasības pārtikas produkta galvenās sastāvdaļas izcelsmes norādei”. Seminārā izskatāmie galvenie jautājumi būs:

  • Obligāti un brīvprātīgi norādāmā informācija par galvenās sastāvdaļas izcelsmi

  • Galvenās sastāvdaļas izcelsmes norāžu veidi

  • Galvenās sastāvdaļas izcelsmes norādes  izvietojuma un noformējuma nosacījumi.

 
Seminārs “Prasības rotaļlietu marķējumam” būs  noderīgs uzņēmējiem, kas saistīti ar  rotaļlietu ražošanu, importu un izplatīšanu.
 
CE marķējums rotaļlietu marķējumā obligāts nosacījums, lai rotaļlietas legāli laistu ES tirgū.
Seminārā tiks apskatītas uz rotaļlietām attiecināmās  normatīvo aktu prasības un nosacījumi pamatotai CE atbilstības zīmes izmantošanai rotaļlietu marķējumā. Seminārā tiks sniegts pārskats par prasībām, kas nosaka obligātās un brīvprātīgās informācijas norādīšanu rotaļlietu marķējumā, tostarp, kā jānorāda rotaļlietas identifikācija, ražotājs, brīdinājumi un cita, patērētājiem svarīga informācija.

 

Lai saņemtu papildus informāciju vai pieteiktos semināriem, lūdzam sazināties ar mums pa tālr. 67217819 vai 29203180; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.