LatviesurussianEnglish

Drukāt

Uztura bagātinātāju sertifikācija

Uztura bagātinātāju sertifikācija var sniegt virkni ieguvumu uzņēmuma konkurētspējas paaugstināšanai, jaunu tirgu apgūšanai un esošo tirgus potenciāla maksimizēšanai. Sertifikāts apliecina, ka attiecīgais uztura bagātinātājs atbilst noteiktām prasībām- attiecīgo produktu vai tirgu regulējošo normatīvo aktu, nacionālo vai starptautisko standartu.
 
Tā kā sertifikācija nozīmē kompleksu produkta pārbaudi, tad tās iegūšana var nodrošināt arī dažādu finansiālo risku un reputācijas iedragāšanas risku samazināšanu. Turklāt, sertificētu produktu marķējumā ir tiesības lietot LATSERT atbilstības zīmi, kas signalizē jebkuram produkta pircējam, ka to ir novērtējusi un atzinusi par labu esam neatkarīga, trešās puses novērtēšanas institūcija.
 
LATSERT izsniegtie Atbilstības sertifikāti tiek atzīti visā Eiropas Savienībā un kalpo kā pierādījums tam, ka uzņēmums spēj nodrošināt augstu kvalitātes prasību izpildi. 
 
Uztura bagātinātāju sertifikācija ir pieejama ne tikai Latvijas ražotājiem, bet arī ražotājiem ārvalstīs.
 
Arī uztura bagātinātāju importētāji vislabprātāk sadarbojas tieši ar tiem trešo valstu ražotājiem, kuriem ir atbilstības sertifikāts, kas apliecina produktu atbilstību ES prasībām - īpaši tām, kas ir obligātas (piem., Regula Nr.852/2004).  Tas ļauj iegūt pārliecību, ka importētājam arī ilgtermiņā neradīsies problēmas, tirgojot attiecīgā ražotāja produktus Eiropas Savienībā.
 

Lai saņemtu papildus informāciju vai pakalpojuma pieteikšanai, lūdzam sazināties ar mums pa tālr. 67217817 vai 29203180; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..