LatviesurussianEnglish

Print

Bērnu aprūpes preces - atbilstība EN standartiem

Konkrēti kritēriji, kas raksturo drošumu atsevišķiem bērnu preču veidiem, noteikti Eiropas Standartizācijas Komitejas (CEN) apstiprinātajos EN standartos, piemēram, 
  • EN 14682  Bērnu apģērba drošība. - Bērnu apģērba kordas un savelces. Prasību specifikācija.
  • EN 14878 Tekstilizstrādājumi – Bērnu naktģērbu degīpašības. Specifikācija.
  • EN 14350-1 Zīdaiņu unn bērnu preces — Šķidrumu uzņemšanas piederumi — 1.daļa: Vispārīgās un mehāniskās prasības un testēšana.
  • EN 14372 Zīdaiņu un bērnu preces – Galda trauki un ēdināšanas piederumi – Drošības prasības un testēšana.
  • EN 12221 Zīdaiņu pārtīšanas galdi lietošanai mājās. 1. daļa: Drošuma prasības
  • EN 14765  Divriteņi maziem bērniem. Drošības prasības un testēšana. 

un citos.

Apliecinājumi un pierādījumi bērnu preču drošumam. 
 
Objektīvu pierādījumu iegūšanai, tiek veikta preces testēšana akreditētā testēšanas laboratorijā un, tiek sniegts LATSERT izsniegts apliecinājums - ekspertu atzinums, ka izstrādājums atbilst EN standarta prasībām.
Bērnu preces atbilstība starptautisko EN standartu prasībām dod plašas iespējas tās, ar pārliecību par drošumu, piedāvāt Eiropas Ekonomiskajā Zonā ietilpstošo valstu tirgos.

Lai saņemtu papildus informāciju vai pieteiktu bērnu aprūpes preci atbilstības novērtēšanai EN standarta prasībām, lūdzu sazinieties ar mums pa tālr: +371 67217826, nosūtiet e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai sazinieties ar mājas lapā norādīto kontaktu starpniecību