LatviesurussianEnglish

 
 

News

Testi ar pārtikas aizstājēju D2 - augu eļļu

No  2016.gada 01.janvāra iepakojuma materiālu atbilstības deklarēšanai atļauti būs tikai Regulā 10/2011 uzskaitītie pārtikas aizstājēji A, B, C, D1, D2

LATSERT laboratorija , izmantojot akreditētas testēšanas metodes,  piedāvā kopējās polimēra materiāliem kopējās migrācijas pārbaudes ar visiem uzskaitītajiem pārtikas aizstājējiem, tostarp, kopējās migrācijas pārbaudes ar pārtikas aizstājēju D2- augu eļļu. Šī pārbaude ir īpaši svarīga, ja materiāls ir paredzēts saskarei ar taukus saturošiem produktiem. Latvijā pagaidām šo testu ir iespējams  veikt  vienīgi  Latsert laboratorijā.  Papildus  LATSERT laboratorija izpilda Regulas 10/2011 II pielikumā reglamentēto metālu (bārija, kobalta, vara, dzelzs, litija, mangāna, cinka) un pirmējo aromātisko amīnu specifiskās migrācijas testus, kā arī formaldehīda, akrilamīda, melamīna, stirola, ftalātu , kā arī citu reglamentēto  savienojumu specifiskās migrācijas pārbaudes.
Pārdodot produkciju ES tirgū, iepakojuma materiālu ražotāji ar testu palīdzību  pamatoti  var pierādīt  materiālu atbilstību Regulas 10/2011 pasībām, un iekļaut visus nepieciešamos datus Atbilstības deklarācijā.

Papildus informācijas saņemšanai un pasūtījuma noformēšanai, lūdzam  sazināties par tālruni: 67217837  vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.